niedziela, 12 grudnia 2010

Agnieszka: Dlaczego tego nie dostaję. Przecież pragnę całą sobą?

Witaj Agnieszko


Jeśli czegoś pragniesz, to puszczasz w świat komunikat PRAGNĘ, więc tego NIE MAM. Nie mam, więc pragnę i co się realizuje? Żeby to odkręcić, stosuje się specjalne SEANSE medytacyjne, z działu spełniania marzeń. Możesz też zacząć wyobrażać sobie, że masz to, czego pragnęłaś. Wyobrażając sobie to spróbuj poczuć się dokładnie tak, jakbyś już to miała. WTEDY ŚWIAT NA TO ODPOWIE!!!


Poza tym trzeba działać, dawać sobie to czego pragnęliśmy. Chcesz przytulenia, to podejdź i przytul a nie oczekuj i nie wkurzaj się, że znowu świat Ci tego nie dał.Chcesz by ktoś Cię kochał i okazywał czułość, to kochaj siebie i okazuj czułość sobie.


Tak to jest tak, że świat zawsze wzmacnia to co sami sobie dajemy. Jeśli czujesz że czegoś nie otrzymujesz, to znak, że sama sobie tego nie dajesz.


Działaj, stwarzaj to, co chcesz dostać.


Ciepło Cię pozdrawiam
SławekJeśli mogę Cię prosić, to napisz proszę komentarz, udostępnij
link do tego artykułu na facebooku lub gdzie chcesz wykorzystując
do tego poniższe przyciski. Dziękuję :)

1 komentarz:

  1. Witaj Slawku musze przyznac Ci racje sama do momentu az nie ''odkrylam'' BRAHMANA bylam wiecznie zakompleksiona zla na caly swiat i siebie diewczyna, to dzieki tym warsztatom stalam sie lepsym czlowiekiem, lepiej mi sie zyje (w dobrobycie) z kochajacym mezem ktorego i ja kocham a co najwazniejsze afiemacje pomogly mi sie uwolnic od demonow przeszlosci i moje mazenia powoli zaczynaja sie spelniac. Ten rok duzo zmienil

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)