sobota, 27 lutego 2010

Karolina: Co ja mam zrobić, by zarabiać z przyjemnością?

Jest godzina 21:33 kilka minut temu skończyłem ciekawą rozmowę telefoniczną:
- Sławek co ja mam zrobić by zarabiać z przyjemnością?
- zarabiaj z przyjemnością
- ale jak?
zapytałem więc co lubi robić?
- nie wiem


a no właśnie i tu jest problem. Nie uda Ci się pracować z przyjemnością jeśli nie wiesz co sprawia Ci przyjemność. To tak jakbyś chciała pojechać na wymarzone wakacje nie wiedząc jeszcze o czym marzysz. Kręciłabyś się więc tak w kółko pytając otoczenie "co mam zrobić by wyjechać na wymarzone wakacje?"Chcąc pracować z przyjemnością musisz odkryć co naprawdę sprawia Ci przyjemność. I nie chodzi o chwilowe zachcianki, ale o głęboką przyjemność doświadczania.


Genialnie odkrywają to ćwiczenia BRAHMANA


- a nie znając tych ćwiczeń? Sławku co mogę zrobić?
załóż zeszyt. Niech to będzie wyjątkowy zeszyt. Taki Twój. Będziesz w nim zapisywać swoje przyjemności, to wszystko, co naprawdę lubisz. Każdego wieczora otwórz go i napisz kilka rzeczy które przyjdą Ci do głowy. Zeszyt zapełni się szybciej niż sobie to wyobrażasz. Stanie się tak dlatego, że codziennie dzięki zeszytowi skoncentrujesz się na swoich przyjemnościach. Z kolei to na czym się koncentrujesz wzrasta. Twój zeszyt więc szybko się zapełni.


Kiedy to się stanie załóż zeszyt numer 2. Będzie to zeszyt Twoich wspaniałych pomysłów na to, jak możesz zarobić na zajmowaniu się przyjemnościami z zeszytu pierwszego. Zapisuj najbardziej szalone pomysły. Największe odkrycia świata były dla innych szalone i nieprawdopodobne. Bądź jednak taki. Bądź odkrywcą bo jesteś tu nie po to by powielać pomysły innych, ale po to by tworzyć.


Kiedy zapiszesz drugi zeszyt, załóż zeszyt numer 3 i nazwij go "Wielkie Urzeczywistnienie" w nim będziesz zapisywał to co możesz już teraz zrobić, by te pomysły na przyjemne zarabianie zrealizować. Tworząc zeszyt numer 3 zacznij te pomysły uruchamiać. Przejdź do działania. W ten sposób urzeczywistnisz to o co chodziło Ci na samym początku. Zapisz swoje kroki i wykonaj je.


Powodzenia
Sławek


Jeśli mogę Cię prosić, to napisz proszę komentarz, udostępnij
link do tego artykułu na facebooku lub gdzie chcesz wykorzystując
do tego poniższe przyciski. Dziękuję :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za Twój komentarz :)